У Великій Лепетисі знімали документальний фільм про Таганрозький дитячий будинок

28.05.2013 17:31:00

У рамках підготовки до святкуваня 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні телевізійною групою проведено зйомки відеоматеріалів для документального фільму про Таганрозький дитячий будинок

23-25 травня 2013 року у Великій Лепетисі працювала телевізійна група Таганрозького місцевого телебачення на чолі з головним режисером Юрієм Лаптєвим. У рамках підготовки до святкуваня 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні телевізійною групою проведено зйомки відеоматеріалів для документального фільму про Таганрозький дитячий будинок, діти якого під час військових дій Великої Вітчизняної війни (1944 рік) були вивезені у Велику Лепетиху, через певний час окуповану німецькими загарбниками. 
Хронікальні кадри цих подій зберігаються до цього часу. Директором районного народного краєзнавчого музею для гостей проведено тематичну оглядову екскурсію по музею та селищу, надано інформаційні матеріали щодо історичних подій та колишнього місця розташування дитячого будинку, умов утримання дітей. У вересні 2013 року документальний фільм буде надано до районного народного краєзнавчого музею ім. О.І.Ціпко.

Корисні посилання