У Великолепетиській бібліотеці провели презентацію книжкової виставки «Хрещення Київської Русі»

25.07.2013 01:00:00

У процесі підготовки до відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі на території району, працівниками Великолепетиської центральної районної бібліотеки проведено презентацію книжкової виставки-обговорення «Хрещення Київської Русі», основним розділом якої був «Хрещення Русі: духовне відродження України», та день інформації «Іти шляхом Божим»

У процесі підготовки до відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі на території району, працівниками Великолепетиської центральної районної бібліотеки проведено презентацію книжкової виставки-обговорення «Хрещення Київської Русі», основним розділом якої був «Хрещення Русі: духовне відродження України», та день інформації «Іти шляхом Божим». 
Читачі мали змогу ознайомитись з літературою даної тематики, прослухати бесіду бібліотекарів районної бібліотеки для дорослих. Для читачів дитячої бібліотеки проведений огляд літератури «Духовне життя – це творіння добра». Нагадаємо, у липні 2013 року минає 1025 років з часу Хрещення Київської Русі й запровадження на її території християнства як релігії.
Під час засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення в Україні 1025-річчя Хрещення Київської Русі, що відбувся 25 січня 2013 року, Президент України поставив завдання забезпечити святкування 1025-річчя Хрещення Русі на найвищому рівні. Зважаючи на її виняткове значення, 1025-річчя Хрещення Русі буде відзначатися «в кожному селі, місті, регіоні», – зауважив Президент.

Корисні посилання