У Великолепетиському районі 4 сім'ї взяті під соціальний супровід

17.10.2013 23:47:00

На виконання соціальних ініціатив Президента України у Великолепетиському районі на засіданні дорадчого органу відзначили 4 сім’ї, що взяті під соціальний супровід

З метою реалізації у районі соціальної ініціативи Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними службами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення сімей та вчасного надання їм підтримки, 14 жовтня 2013 року першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Трохименком проведено засідання дорадчого органу щодо здійснення координації між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.
У засіданні взяли участь члени дорадчого органу – спеціалісти управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації, служби у справах дітей районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Директор районного центру соціальних служб для сім’я, дітей та молоді Олена Арешкіна проінформувала присутніх про роботу підпорядкованої установи за першу декаду жовтня цього року щодо проведення соціальних інспектувань у Рубанівській та Князегригорівській сільських радах і виявлення 5 сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
У результаті роботи дорадчого органу прийнято рішення щодо занесення цих сімей до банку даних та взяття з них 4 сімей під соціальний супровід. Винесено на розгляд комісії з розгляду скарг та зауважень громадян управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації питання щодо призначення державних соціальних допомог трьом сім’ям.
Підводячи підсумки засідання дорадчого органу Олександр Трохименко зазначив: «Виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, спрямованих на покращення захисту і розвитку сім’ї та дитини – це головне завдання, над яким необхідно постійно у районі працювати і успішно його виконувати».

Корисні посилання