У Великолепетиському районі нараховано майже 765 тис. грн на утримання великої рогатої худоби

25.10.2013 16:42:00

23 жовтня 2013 року відбулася зустріч першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка та начальника відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Анатолія Васьковського з громадою с. Рубанівка

З метою реалізації у районі соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо створення умов для розвитку аграрного сектору і роз’яснення умов виконання у районі Постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 342 «Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету», 23 жовтня 2013 року відбулася зустріч першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка та начальника відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Анатолія Васьковського з громадою с. Рубанівка.
Зустріч громади з представниками влади відбулася у приміщенні сільського будинку культури та пройшла у формі відкритого діалогу.
Начальником відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Анатолієм Васьковським проінформовано громадян, що завдяки впровадженню сучасних технологій утримання тварин і активного впровадження наукових розробок маємо позитивні зміни в галузях тваринництва району. На сьогодні пріоритетним напрямком держави залишиться державна підтримка сільського господарства. У минулому році програма з надання державної дотації особистим господарствам населення за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби була впроваджена вперше, нараховано та виплачено власникам молодняка великої рогатої худоби району 704,750 грн. Селяни мають змогу скористатися програмою і у поточному році. Анатолій Васьковський повідомив, що станом на 23 жовтня поточного року нараховано дотацію за збереження та утримання великої рогатої худоби в сумі 764,750 грн, виплачено – 369 тис. грн.
На завершення зустрічі перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко відмітив, що: «На сьогодні державна підтримка у галузі тваринництва спрямована на сприяння відродження галузі в особистих селянських господарствах району. Одним з дієвих методів підвищення ефективності ведення тваринництва у індивідуальному секторі є об’єднання селян у обслуговуючі кооперативи. Це надасть можливість: створити додаткові робочі місця, підтримати соціальну сферу, планово та захищено використовувати землі, реалізовувати надлишки сільськогосподарської продукції (виробленої в особистих селянських господарствах), організувати ефективне зберігання та переробку сільськогосподарської продукції».

Корисні посилання