У Великолепетиському районі здійснено черговий виїзд до Малолепетиської ЗОШ

21.11.2013 18:27:00

На виконання соціальних ініціатив Президента України у Великолепетиському районі здійснено черговий виїзд до Малолепетиської ЗОШ

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо результатів забезпечення у районі збереження та розширення центрів, гуртків, секцій, 20 листопада 2013 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко здійснив черговий виїзд до Малолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів, аби особисто ознайомитися з процесом виховання підростаючого покоління.
У Малолепетиській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де навчається 101 учень, Олександр Трохименко поспілкувався з директором школи Ігорем Пінчуком, викладачами та вихованцями навчального закладу, побував у класних кімнатах, оглянув пришкільну територію щодо дотримання санітарного стану. Детально ознайомився з роботою, яка ведеться за напрямком позашкільної освіти. Директор навчального закладу повідомив першому заступнику голови районної державної адміністрації, що з цього навчального року на базі школи розпочали функціонувати гуртки турисько-краєзнавчого та художньо-естетичного спрямування, які відвідують 152 учні школи (деякі діти займаються у 2-3 гуртках).
Детально вивчивши стан справ з позашкільної освіту у Малолепетиській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олександр Трохименко зазначив: «Наш район посідає далеко не останнє місце з охоплення дітей різними формами позашкільної освіти, але все ж є над чим ще працювати. Адже діти мають бути охоплені постійною увагою з боку держави, мають бути здоровими та отримувати можливість розвивати свої здібності і таланти».

Корисні посилання