У Великолепетиському районі відкрили клуб організації дозвілля для осіб непрацездатного віку

23.04.2013 17:03:00

18 квітня 2013 року у с. Мала Лепетиха Великолепетиського району відбулося відкриття клубу організації дозвілля для осіб непрацездатного віку “Затишок” при відділенні соціально-побутової адаптації Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної ради

18 квітня 2013 року у с. Мала Лепетиха Великолепетиського району відбулося відкриття клубу організації дозвілля для осіб непрацездатного віку “Затишок” при відділенні соціально-побутової адаптації Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної ради. 
Відкриттю клубу передувало первинне вивчення потреби у соціальних послугах на території адміністративно-територіальної одиниці (с. Мала Лепетиха) та в рамках розширення асортименту соціальних послуг, які надаються працівниками територіального центру. 
З привітальним словом до присутніх звернулася директор територіального центру Галина Зінченко. У засіданні приймав участь сільський голова Максим Колокот, який не тільки підтримав ініціативу територіального центру щодо створення клубу “Затишок” на території Малолепетиської сільської ради, а й вирішив питання виділення приміщення та приведення його у належний стан. Соціальний працівник відділення соціально-побутової адаптації Олена Попіль з нагоди відкриття клубу підготувала програму “Від усієї душі”, в якій згадала теплим словом усіх учасників клубу. 
Організація дозвілля пенсіонерів та ветеранів праці покликана позитивно впливати на морально-психологічний стан людей похилого віку, надавати їм можливість відчувати себе особистістю та бути потрібним суспільству.

Корисні посилання