Великолепетиському районі з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка провели літературно-мистецький захід «Кобзареві струни»

12.03.2014 15:45:00

07 березня 2014 року у малому залі районного Будинку культури відбувся літературно-мистецький захід «Кобзареві струни», присвячений 200-річчю від дня народження славетного Тараса Григоровича Шевченка

07 березня 2014 року у малому залі районного Будинку культури відбувся літературно-мистецький захід «Кобзареві струни», присвячений 200-річчю від дня народження славетного Тараса Григоровича Шевченка, у якому взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району, громадських об’єднань, учнівська молодь та мешканці селища.
У святковій концертній програмі «Кобзареві струни» прозвучали вокальні твори на вірші поета, театралізована композиція «Шлях до Тараса», поетичні твори під музичний супровід. Підготували захід викладачі дитячої школи мистецтв за участю колективів і солістів районного і селищного будинків культури.
У фоє районного Будинку культури учасники заходу мали змогу ознайомитися з виставкою декоративно-прикладного мистецтва, на якій були представлені роботи учасників самодіяльного любительського об’єднання «Мальви» районного Будинку культури. По завершенню заходу учасники зібрання, аби вшанувати велич таланту великого Кобзаря, поклали вінки та квіти до погруддя Т.Г.Шевченку.
Варто зазначити, що протягом лютого-початку березня у всіх бібліотеках населених пунктів району проводилися Шевченківські читання, перегляд репродукцій живописних та графічних творів Тараса Шевченка, розповіді про маловідомі сторінки з біографії славетного Кобзаря.

Корисні посилання