У Великолепетиському районі вшанували воїнів-визволителів

13.05.2013 20:25:00

9 травня у селищі Велика Лепетиха, біля священного для великолепетисьців місця – Обеліску Слави, відбулося святкування 68-ї річниці Великої Перемоги

9 травня у селищі Велика Лепетиха, біля священного для великолепетисьців місця – Обеліску Слави, відбулося святкування 68-ї річниці Великої Перемоги. Для всіх поколінь це справжнє торжество. Жителі селища віддали данину пошани воїнам-визволителям, які врятували світ від фашизму.
За багаторічною традицією по центральній вулиці селища до Обеліску Слави під урочисті звуки духового оркестру пройшла святкова колона у складі якої були керівники району, делегації підприємств, установ, організацій, учні навчальних закладів та жителі селища. Очолювали колону ветерани.
На урочистому мітингу перед присутніми виступили: голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч, селищний голова Великолепетиської селищної ради Валентина Якименко та військовий комісар Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату Олег Бова. Звертаючись зі словами вітання до ветеранів війни, Олексій Скопіч підкреслив неоцінений вклад кожного з них у спільну перемогу над ворогом та побажав їм здоров’я, благополуччя та довгих років життя. Разом з тим голова районної державної адміністрації відмітив, що кожен з нас повинен своїми щоденними справами доводити, що ми гідні нащадки своїх дідів, які, не шкодуючи власного життя, подарували нам життя і свободу.
Григорій Клиба – ветеран Великої Вітчизняної війни – у своєму вітальному слові зазначив, що їхнє покоління зробило все для Перемоги, звертаючись до молоді, наголосив: «Вам є ким пишатися, будьте гідними солдата Перемоги, піклуйтесь про ветеранів».
Хвилиною мовчання та залпами пострілів почесної варти присутні вшанували пам’ять полеглих на полі бою воїнів.
Ветерани, керівництво району, жителі селища поклали вінки та квіти до меморіальних плит із іменами полеглих воїнів-визволителів, до вічного вогню в знак немеркнучої пам’яті та вічної вдячності загиблим.
Неподалік від основного місця святкування Перемоги розташувалась «польова кухня» де ветерани війни та усі бажаючі могли спробувати смачної «солдатської» каші, а також поділитися своїми враженнями і спогадами.
Святковий настрій усім присутнім забезпечували художні колективи району.

Корисні посилання