У Великолепетиському районі підвищать якість шкільної освіти впровадженням інноваційних технологій

23.05.2013 16:05:00

У Великолепетиському районі пройшов міжрайонний науково-практичний семінар вчителів хімії на тему: «Навчально-методичне забезпечення уроку на інноваційній основі»

На виконання завдань Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року 21 травня 2013 року у Великолепетиському районі пройшов міжрайонний науково-практичний семінар вчителів хімії на тему: «Навчально-методичне забезпечення уроку на інноваційній основі».
З вітальним словом, здобутками та перспективами розвитку Великолепетиського району виступив перший заступник голови Великолепетиської районної державної адміністрації Олександр Трохименко, який наголосив на важливості підвищення якості шкільної освіти з хімії шляхом впровадження інноваційних технологій.
Під час теоретичної частини семінару про розвиток шкільної освіти в районі та його перспективи ознайомив присутніх начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Андрій Періг. Учасники семінару мали змогу ознайомитись з творчими надбаннями педагогів району. Представлені заходи продемонстрували результативність впровадження інноваційних технологій навчання на основі навчально-методичного забезпечення уроку хімії.

Корисні посилання