У Великолепетиському районі пройдуть масові спортивні заходи під гаслом «Ми за здоровий спосіб життя»

09.09.2013 19:01:00

У Великолепетиському районі з 10 вересня 2013 року пройдуть масові спортивні заходи під гаслом «Ми за здоровий спосіб життя»

З метою виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо залучення різних верств населення до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя у районній державній адміністрації 09 вересня 2013 року о 14 годині при першому заступнику голови районної державної адміністрації Олександру Трохименку відбулося засідання районної координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту, на якому були присутні спортивні інструктори селищної, сільських рад району, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Головне питання порядку денного даного засідання – обговорення та затвердження Плану проведення районних спортивних заходів з 09 по 15 вересня 2013 року у рамках Всеукраїнського олімпійського уроку та олімпійського тижня. 
У результаті обговорення окреслено чіткий план проведення спортивних змагань, які 10 вересня 2013 року розпочнуться легкоатлетичним кросом за участю керівництва району, депутатів селищної, сільських рад району, громадськості, учнів та робітничої молоді. Масові спортивні заходи у районі пройдуть під гаслом «Ми за здоровий спосіб життя». На нараді також обговорено стан справ та перспективи розвитку спорту у районі.

Корисні посилання