У Великолепетиському районі пройшла акція "Світло життя"

22.05.2013 22:34:00

21 травня 2013 року на центральній площі селища Велика Лепетиха спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Херсонським обласним благодійним фондом “Мангуст” провели соціальну акцію “Світло життя”, присвячену Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу

21 травня 2013 року на центральній площі селища Велика Лепетиха спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Херсонським обласним благодійним фондом “Мангуст” провели соціальну акцію “Світло життя”, присвячену Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу.
Мета акції: вшанувати пам’ять людей, які померли від СНІДу; привернути увагу суспільства до проблем епідемії ВІЛ/СНІДу, їх масштабів у районі; наголосити на важливості персональної відповідальності за своє здоров’я, своє життя, свою країну. Під час акції працювала пересувна амбулаторія ХОБФ “Мангуст”, в якій 45 осіб анонімно пройшли обстеження на ВІЛ, гепатит та інші інфекції, що передаються статевим шляхом.
 
У ході акції було розповсюджено 250 інформаційних буклетів просвітницького характеру та 1000 шт. засобів індивідуального захисту; створено КВІЛТ, де пересічні громадяни висловлювали свою думку щодо проблеми епідемії СНІДу; в Свято-Миколаївській церкві відбулася панахида за здоров’я хворих на ВІЛ/СНІД та здоров’я їх рідних. Ввечері відбулось запалювання свічок на березі Дніпра в знак пам’яті 28 людей району, які померли за останні 10 років у період епідемії ВІЛ/СНІДу.

Корисні посилання