У Великолепетиському районі проведено капітальний ремонт у пологовому відділенні

03.12.2013 18:01:00

З метою реалізації у районі проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо покращення якості надання медичних послуг населенню, 28 листопада 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець здійснив робочий візит до КП «Великолепетиська центральна районна лікарня», аби особисто ознайомитися з роботою закладу охорони здоров’я

З метою реалізації у районі проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо покращення якості надання медичних послуг населенню, 28 листопада 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець здійснив робочий візит до КП «Великолепетиська центральна районна лікарня», аби особисто ознайомитися з роботою закладу охорони здоров’я.
У супроводі в.о. головного лікаря КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Олени Марченко Володимир Мошенець оглянув хірургічне та капітально відремонтоване пологове відділення КП «Великолепетиська центральна районна лікарня», здійснив перевірку стану готовності медичного закладу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.
Заступник голови районної державної адміністрації цікавився зверненнями до медичного закладу людей, які хворіють на гіпертонію, за пільговими рецептами. Зі слів Олени Марченко, медперсонал закладу контролює ситуацію, надає відповідні рецепти хворим за пільговими цінами.
Голова районної державної адміністрації Володимир Мошенець також мав змогу поспілкуватися з медперсоналом закладу та обговорити питання «Про роз’яснення та обговорення євроінтеграційних процесів в Україні та рішень керівництва держави з цього питання». Усі присутні зійшлися на тому, що позиція Президента і Уряду України щодо відкладення підписання угоди про асоційоване членство у Європейському Союзі вірне. Необхідно уважно вивчити текст цього документа, зважити усі плюси і мінуси й обговорити їх детально з економістами, юристами, правозахисниками, політиками. Україна повинна точно знати, де від членства в ЄС виграє, а де програє.

Підводячи підсумки робочого візиту, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець зазначив, що: «Президент України звертає особливу увагу на реформування медичної галузі. На початковому етапі до реформування всі поставилися з недовірою. Сталий механізм медичної галузі було важко роз’єднати на ланки, адже деякі медпрацівники боялися, що втратять робочі місця, заробітну плату, що закриватимуться лікарні. Але поступово з’явилося розуміння, що реформування, в першу чергу, передбачає наближення кожної родини до медичного обслуговування. У районі у результаті реформ не скорочено жодного робочого місця у закладах охорони здоров’я».

Корисні посилання