У Великолепетиському районі проведено нараду щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

04.12.2013 18:44:00

На виконання в районі завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, з метою обговорення даного проекту 02 грудня 2013 року голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб міністерств та відомств

На виконання в районі завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, з метою обговорення даного проекту 02 грудня 2013 року голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб міністерств та відомств.
Перед присутніми виступила Людмила Карпенко – керівник апарату районної державної адміністрації, яка повідомила, що в рамках обговорення ініційованого Президентом України проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні серед мешканців Великолепетищини було проведено соціологічне опитування. Його метою стало визначення рівня поінформованості громадян щодо майбутнього впровадження реформи місцевого самоврядування. За підсумками опитування більше 70% респондентів знають, що в країні проходить широкомасштабне обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та підтримують впровадження реформи.
Учасники заходу розглянули основні положення запропонованого до обговорення проекту та були єдині в тому, що реалізація реформи місцевого самоврядування дозволить мешканцям віддалених населених пунктів району отримувати якісні адміністративні і соціальні послуги.

Підводячи підсумки наради, голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч зазначив, що: «Створення в Україні сильного громадянського суспільства – один з ключових пріоритетів політики Президента України. Тому будь-який проект влади – на центральному або регіональному рівні – може бути успішним тільки в тому випадку, якщо він не тільки обговорюється, але і реалізується у тісному контакті та за підтримки громадськості. Тому усі пропозиції громадян до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування будуть максимально враховані владою і буде зроблено все можливе для задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідних територіях».

Усі присутні підтримали необхідність проведення реформи місцевого самоврядування, оскільки головною її метою є створення рівних умов для кожної людини, незалежно від місця проживання.

Корисні посилання