У Великолепетиському районі провели семінар «Гурткова робота як ефективний засіб виховання дітей та молоді»

25.11.2013 16:20:00

У листопаді 2013 року на виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» на базі Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості відбувся семінар на тему: «Гурткова робота як ефективний засіб виховання дітей та молоді»

У листопаді 2013 року на виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» на базі Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості відбувся семінар на тему: «Гурткова робота як ефективний засіб виховання дітей та молоді», у якому взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, керівники гуртків загальноосвітніх навчальних закладів району.
Вітаючи учасників семінару, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко зазначив, що: «Постійна зайнятість дітей позашкільною освітою – одне з головних завдань місцевої влади, бо є запорукою профілактики злочинності у дитячому середовищі. Окрім того, що у нас багато талановитих та обдарованих дітей, ми маємо також висококваліфікованих педагогів, більшість з яких проводять гурткову роботу завдяки власному ентузіазму. І тому, наш район має всі шанси бути одним з кращих у напрямку розвитку позашкільної освіти».
З психолого-педагогічними умовами розвитку творчих здібностей вихованців, інноваційними методами та прийомами роботи, що впроваджують у районі, керівники гуртків центру дитячої та юнацької творчості ознайомила учасників семінару методист Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Інна Ковпей. Своїм досвідом роботи з дітьми щодо розвитку їх творчих здібностей на заняттях гуртків образотворчого мистецтва та «Художньої вишивки» поділилися керівники цих гуртків Вікторія Караван та Мирослава Табота.
З сучасними формами роботи щодо розвитку творчих здібностей вихованців ознайомила керівник гуртка «Умілі руки» Алла Лисенко, провівши відкрите заняття на тему «Чарівний світ квітів». У ході семінару учасники оглянули виставку творчих робіт вихованців центру дитячої та юнацької творчості, на якій представлено: вишиванки, вироби декоративно-прикладного мистецтва, оригамі, роботи з тістопластики, паперопластики, витинанки тощо. У ході підведення підсумків роботи семінару було обговорено та прийнято методичні рекомендації щодо впровадження інноваційних форм та методів у роботу керівників гуртків загальноосвітніх навчальних закладів для виявлення та розвитку творчих здібностей дітей.

Корисні посилання