У Великолепетиському районі відбулась презентація професій військовослужбовців

14.06.2013 17:05:00

У Великолепетиському районному центрі зайнятості відбулась презентація професій військовослужбовців. У даному заході брав участь військовий комісар Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Олег Бова

У Великолепетиському районному центрі зайнятості відбулась презентація професій військовослужбовців. У даному заході брав участь військовий комісар Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Олег Бова.
Підполковник поінформував присутніх щодо можливості проходження військової служби за контрактом, вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів. Він зазначив, що на військову службу призивають чоловіків та жінок віком від 18 до 40 років, навіть без строкової служби. Працевлаштування здійснюється за бажанням у будь-яку військову частину України.
У заході взяло участь 15 громадян, з них 5 осіб ― безробітні. Учасники заходу отримали відповіді на запитання щодо відбору кандидатів для комплектування військових частин військовослужбовцями та умов проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу. Прослухали інформацію про гарантії держави з грошового забезпечення, медичного обслуговування, забезпечення житлом, соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, а головне зрозуміли, що проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України – один із оптимальних варіантів працевлаштування та вірний крок до здійснення мрій.
Після заходу безробітні мали змогу самостійно ознайомитись із рекламно-агітаційними матеріалами, що розміщені у профінформаційному секторі районного центру зайнятості з даної тематики та особисто поспілкуватися із підполковником Олегом Бовою.

Корисні посилання