У Великолепетиському районі відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

16.12.2013 18:28:00

З метою виконання в районі соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення, 13 грудня 2013 року у Великолепетиському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся захід, присвячений Дню ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС

З метою виконання в районі соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення, 13 грудня 2013 року у Великолепетиському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся захід, присвячений Дню ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС, у якому взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ігор Подаков, начальник відділу освіти, молоді та спорту Андрій Періг, Великолепетиський селищний голова Валентина Якименко, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та учні Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.
Зі словами подяки до ліквідаторів звернувся заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець: «Біль і мужність героїв-ліквідаторів трагедії вже майже тридцять років сповнює наші серця тривогою і неспокоєм. У пам’яті десятків тисяч людей, котрим судилося приборкувати атомну стихію, той страшний день назавжди залишиться незагоєною раною. Серед них були наші односельці. Ми пам’ятаємо про героїзм та самовідданість наших земляків, адже вони ціною власного життя та здоров’я без вагань та роздумів ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, нехтуючи власною безпекою ступили назустріч неприборканому смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише в нашій країні, а й на всій планеті. Сьогодні ми повною мірою розуміємо, наскільки велику і масштабну справу зробили ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи. І наш спільний обов’язок оточити їх та їхні родини належною турботою та увагою. Переконаний, що в нинішніх умовах реформування держави, влада зробить усе можливе, для забезпечення гідних умов життя героїв Чорнобиля».
Від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу селищної ради Великолепетиський селищний голова Валентина Якименко побажала присутнім міцного здоров’я, пошани, сімейного затишку та щирої поваги від людей.
У ході міроприємства було переглянуто кінохроніку тих часів, ліквідаторам вручено квіти. Після чого відбувся концерт за участю дитячих колективів центру дитячої та юнацької творчості та районного будинку культури.
Цього ж дня ліквідатори аварії на ЧАЕС мали змогу зустрітися з керівництвом району. Під час зустрічі було розглянуто ряд актуальних питань щодо надання «чорнобильцям» пільг і компенсацій, передбачених Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Корисні посилання