У Великолепетиському районі відбулося перепоховання 39 воїнів

13.05.2013 22:47:00

Напередодні Дня Перемоги в селі Князе-Григорівка Великолепетиського району відбулося перепоховання 39 воїнів, що загинули у часи Великої Вітчизняної війни, під час боїв за Нікопольський плацдарм у жовтні 1942 – лютому 1943 років

Напередодні Дня Перемоги в селі Князе-Григорівка Великолепетиського району відбулося перепоховання 39 воїнів, що загинули у часи Великої Вітчизняної війни, під час боїв за Нікопольський плацдарм у жовтні 1942 – лютому 1943 років.

У заході взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни Великолепетиського та Генічеського районів, голова обласної ради Віктор Пелих, керівництво Великолепетиського району, керівники установ, організацій району та вся громада села Князе-Григорівка. 
На початку мітингу перед присутніми зі словами вдячності та поваги за ратний подвиг, який здійснили герої Великої Вітчизняної війни виступили голова обласної ради Віктор Пелих та голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч.
Після вступного слова відбулася церемонія перепоховання. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Церемонія перепоховання завершилася покладанням квітів та вінків до могил героїв. 
Того ж дня на Братській могилі воїнів Радянської Армії (15 км від смт Велика Лепетиха у степу – територія, де велися бої за Нікопольський плацдарм) керівництво району зустріло делегацію Генічеського району, що складалася з ветеранів Великої вітчизняної війни та представників районної ради ветеранів, які прибули до Великолепетиського району для вшанування пам’яті своїх односельчан, що загинули на цій землі (близько 500 генічан полягли у боях за Нікопольський плацдарм).

Корисні посилання