У Великолепетиському районі відбулося засідання громадської колегії експертів із внутрішньополітичних питань

14.11.2013 20:14:00

З метою реалізації у районі завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, 11 листопада 2013 року у приміщенні районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Олексія Скопіча відбулося чергове засідання громадської колегії експертів із внутрішньополітичних питань

З метою реалізації у районі завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, 11 листопада 2013 року у приміщенні районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Олексія Скопіча відбулося чергове засідання громадської колегії експертів із внутрішньополітичних питань.
Перед учасниками засідання виступив голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч щодо актуальних проблем у суспільно-політичному житті району, причин їх виникнення та шляхи подолання. А саме, мова йшла про поліпшення соціальної інфраструктури населених пунктів району, проведення робіт з покращення водопостачання та у сфері землекористування.
Керівник апарату районної державної адміністрації Людмила Карпенко проінформувала присутніх про виконання у районі соціальних ініціатив Президент України Віктора Януковича та інформаційного супроводження цієї роботи на веб-сайті районної влади та у суспільно-політичній газеті «Таврійські вісті».
Підводячи підсумки засідання голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч зазначив, що: «Районна влада робить все від неї залежне задля того, щоб покращити умови життя для громадян. Залучення громади у формуванні та реалізації державної і регіональної політики – це дієвий засіб підвищення соціального рівня життя населення. Наша держава має стати високорозвиненою та цивілізованою державою».
За результатами засідання громадської колегії експертів із внутрішньополітичних питань прийнято рішення проводити й надалі інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на сторінках суспільно-політичної газети «Таврійські вісті» та на веб-сайті районної влади, здійснювати зустрічі керівництва району та працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації з населенням району щодо виконання соціальних ініціатив Президента України.

Корисні посилання