У Великолепетиському районі відбувся благодійний концерт на підтримку української армії

29.09.2014 18:52:00

6 вересня 2014 року о 14:00 на центральній площі селища Велика Лепетиха відбувся благодійний концерт на підтримку воїнів української армії, а також тих наших земляків, які безпосередньо перебувають в зоні бойових дій

26 вересня 2014 року о 14:00 на центральній площі селища Велика Лепетиха відбувся благодійний концерт на підтримку воїнів української армії, а також тих наших земляків, які безпосередньо перебувають в зоні бойових дій. Підтримати захисників нашої країни прийшли всі небайдужі, а саме: працівники органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району та місцеві жителі. Ініціатором благодійного концерту виступив загін самооборони Великолепетиського району. 
Протягом заходу у виконанні народного аматорського вокального колективу «Лілея» Князегригорівського сільського будинку культури, вокального ансамблю Великолепетиської дитячої школи мистецтв, Світлани Кострової – викладача центру дитячої та юнацької творчості та Володимира Мікули – соліста Великолепетиського селищного будинку культури звучали українські народні і патріотичні пісні. З проханням об’єднатися разом задля благородної мети, підтримати нашу армію, консолідуватися навколо збереження стабільності, громадянського миру та плідної співпраці на користь Великолепетищини і країни в цілому та подякувати всім тим, хто долучився до проведення благодійного концерту звернулися до односельців перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко та селищний голова Валентина Якименко.
Збір коштів та теплих речей на підтримку української армії та безпосередньо для односельців, які виконують свій військовий обов’язок у зоні АТО, проводився впродовж усього заходу. Біля сцени була встановлена скринька, куди люди вносили свої добровільні внески. На зібрані від благодійного концерту кошти будуть придбані речі першої необхідності й передані військовим. 

Корисні посилання