У Великолепетиському районі впроваджують енергозберігаючі технології

29.11.2013 17:54:00

З метою реалізації проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України, 25 листопада 2013 року голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч провів нараду щодо виконання у районі заходів з енергозбереження, дотримання у закладах освіти температурного режиму згідно санітарних норм

З метою реалізації проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України, 25 листопада 2013 року голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч провів нараду щодо виконання у районі заходів з енергозбереження, дотримання у закладах освіти температурного режиму згідно санітарних норм, у якій взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, на яких покладено обов’язки із збереження сталого функціонування закладів соціальної сфери.

Валентина Пуляєва – в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації доповіла про стан дотримання температурного режиму у розрізі навчальних закладів району, забезпечення їх твердим паливом.
У ході обговорення порушених питань, було з’ясовано, що завдяки проведенню влітку-восени 2013 року заходів з енергозбереження, а саме: заміни вікон у 4-х Великолепетиських дитячих садках на суму 260 тис. грн, у Малолепетиському дитсадку на суму 61.8 тис. грн та Великолепетиській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 на суму 261.3 тис. грн, утеплення стін у Великолепетиському дитячому садку № 1, вдалося досягти позитивних результатів щодо покращення умов перебування дітей.
Підводячи підсумки наради, Олексій Скопіч сказав, що: «Одним з першочергових завдань місцевої влади – є дотримання температурного режиму в школах та дитячих садочках. Адже здоров’я нації залежить від здоров’я дітей. А тому ми і надалі будемо робити все можливе, аби створити належні умови для навчання та виховання підростаючого покоління».
З метою впровадження енергозберігаючих технологій, за результатами наради керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації дано доручення щодо включення об’єктів соціальної сфери у розділ «Заходи з енергозбереження» районної програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2014 рік.

Корисні посилання