У Великолепетиському районі оновили спортивний майданчик для пляжного волейболу

02.07.2014 16:05:00

29 червня 2014 року з нагоди святкування Дня молоді у Великій Лепетисі на березі Дніпра у районі річкового порту відбулося урочисте відкриття оновленого волейбольного майданчика

29 червня 2014 року з нагоди святкування Дня молоді у Великій Лепетисі на березі Дніпра у районі річкового порту відбулося урочисте відкриття оновленого волейбольного майданчика. Ініціатором та організатором відновлення даної спортивної споруди виступив загін самооборони Великолепетиського району.
До початку відкриття було здійснено вирівнювання поверхні майданчика, вирубування порослі, вивіз сміття, завезено та здійснено покриття площадки піском, на яке було закуплено 40 т піску. Загалом на реконструкцію було витрачено коштів на суму 9,812 грн. Долучилася до роботи з відновлення майданчика й молодь селища. 
Привітати молодь зі святом та відкриттям оновленої волейбольної площадки завітав і перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, який зазначив, що це місце стане центром залучення молоді до здорового способу життя, пропаганди та популяризації такого активного виду відпочинку, як пляжний волейбол. Адже молоді люди не тільки матимуть можливість зіграти в цю гру, а ще й насолоджуватимуться водними процедурами та свіжим повітрям.
Святкування продовжилося змаганнями з різних видів спорту. Бажаючі мали змогу взяти участь у змаганнях з пляжного волейболу, шашок, шахів, армреслінгу, гирьового спорту. В усіх видах була напружена спортивна боротьба, учасники показали свою майстерність та прагнення до перемоги. Переможці змагань були нагороджені грамотами районної державної адміністрації.

Корисні посилання