У Високопільському районі 20 безробітних започаткували власну справу

18.11.2013 18:15:00

Національним планом дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” передбачено щорічне зростання кількості підприємців

Національним планом дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” передбачено щорічне зростання кількості підприємців. 
   
Втілюючи державну політику розвитку малого підприємництва щодо збільшення і забезпечення зайнятості населення Високопільський районний центр зайнятості продовжує підтримку тих, хто хоче розпочати власну справу. У центрі зайнятості майбутні підприємці можуть отримати консультацію щодо організації та провадження підприємницької діяльності, відвідати  семінари, пройти навчання з основ бізнесу та отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.  
У цьому році 20 безробітних отримали одноразову виплату та започаткували власну справу. 
З 25 жовтня по 7 листопада 2013 року на базі районного центру зайнятості проводилось навчання 7 безробітних за напрямом “Основи знань з ефективності підприємництва, які є загальними для всіх видів діяльності та форм власності”.  
Фахівці Херсонської комерційної школи бізнесу протягом 72 академічних годин навчали майбутніх підприємців правових основ підприємництва, фінансування, кредитування, маркетингу та плануванню успішної діяльності. 
Директор Херсонської комерційної школи бізнесу навчила слухачів ефективному просуванню товарів та послуг на ринку, сформувала у них впевненість у здісненні перших самостійних кроків. 
Всі слухачі  розробили та успішно захистили бізнес-плани. На завершення курсів підвищення кваліфікації з основ підприємництва безробітні отримали посвідчення. А отже до кінця листопада ще 7 безробітних поповнять лави підприємців району. 

Корисні посилання