У Високопільському районі обговорили реалізацію проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»

13.11.2013 19:14:00

Виконуючи завдання Президента України, у Високопільському районі обговорили реалізацію проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»

Виконуючи завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, 11 листопада головою районної державної адміністрації Віталієм Кучеруком проведено нараду щодо реалізації в районі проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» та створення Центру надання адміністративних послуг (далі – Центр). У нараді взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації – Володимир Шишман, Високопільський селищний голова – Руслан Застава, начальник Високопільського відділення поштового зв’язку – Світлана Сапіга, начальник відділу економіки, промисловості та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації – Олександр Мех. 
В ході наради обговорено питання використання бюджетних коштів для створення та забезпечення ефективного функціонування Центру; введення до штатного розпису апарату Високопільської селищної ради посади адміністратора Центру, формування переліку адміністративних послуг, які надаватимуться в районі через Центр, хід реалізації в районі проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту».
Підводячи підсумок наради, Віталій Кучерук зазначив: «На виконання Указу Президента України відкриття таких центрів – це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянами та підприємцями. Діяльність Центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг та є одним із пріоритетних завдань діяльності влади». Також він дав доручення вжити невідкладних заходів щодо відкриття в районі Центру до 03 грудня 2013 року. 

Корисні посилання