У Високопільському районі обговорено стимулювання підвищення зайнятості населення та працевлаштування молоді

11.12.2013 18:41:00

На виконання завдань Президента України у Високопільському районі обговорено стимулювання підвищення зайнятості населення та працевлаштування молоді

10 грудня перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Шишман провів зустріч із студентами Архангельського професійного аграрного ліцею на виконання завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць за участю начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергія Ланевича, директора районного центру зайнятості Дмитра Тарабаки та заступника начальника відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Олександра Чернати. На початку зустрічі перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Шишман зазначив: «Рреалізуючи соціальні ініціативи Президента України в Високопільському районі, влада приділяє значну увагу питанню стимулювання зайнятості населення, працевлаштуванню молоді, створенню нових робочих місць». 
У ході обговорення зазначеної теми директор районного центру зайнятості Дмитро Тарабака розповів про новий Закон України «Про зайнятість населення», яким розширено можливості працевлаштування молоді. Відтепер роботодавець, який працевлаштовує на роботу молоду людину на перше робоче місце, на рік звільняється від сплати єдиного соціального внеску. Крім цього, учні професійно-технічних навчальних закладів, що здобули професію за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» та продовжують навчатись на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, мають право проходити стажування за професією, за якою здобувається освіта, на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності. Інформація про стажування вноситься в трудову книжку учня як стаж. 
Заступник начальника відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Олександр Черната ознайомив присутніх з послугами служби зайнятості. Однією з найбільш ефективних послуг є організація професійного навчання. Адже сьогодні роботодавець вимагає від претендента на вільне робоче місце високий рівень компетентності, уміння виконувати різні види діяльності, адаптуватись до нововведень на підприємстві. Тому саме професійне навчання є одним із дієвих способів підвищити свої шанси на вдале працевлаштування. Також він зупинився на видах та формах професійного навчання, можливостях Інтернет-порталів державної служби зайнятості. На завершення зустрічі учні отримали роздатковий інформаційний матеріал та буклети.

Корисні посилання