У Високопільському районі роз'яснили суть Концепції реформування місцевого самоврядування

06.12.2013 16:05:00

В рамках реалізації в районі завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні 03 грудня заступником голови районної державної адміністрації Наталією Урбанською проведено зустріч з працівниками культури

В рамках реалізації в районі завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні 03 грудня заступником голови районної державної адміністрації Наталією Урбанською проведено зустріч з працівниками культури. 
У ході зустрічі проведено обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Наталія Урбанська поінформувала про суть та основні моменти Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, метою якої є визначення напрямів, механізмів та строків формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади, спроможної забезпечити надання якісних та доступних публічних послуг, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території, а також узгодження інтересів держави та територіальних громад. Учасники обговорення підтримали Концепцію реформування місцевого самоврядування та висловили свої пропозиції.
З метою проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо основних положень проекту Концепції реформування місцевого самоврядування районною державною адміністрацією проводились відповідні заходи. Концепція обговорювалась на Дні сільського голови, нарадах, у трудових колективах, розміщено матеріали у районній газеті «Високе поле» та на офіційному веб–сайті районної державної адміністрації.

Корисні посилання