У Високопільському районі Потьомкинська лікарська амбулаторія обслуговує 1109 чоловік

28.11.2013 20:50:00

В контексті виконання завдань Президента України у Високопільському районі Потьомкинська лікарська амбулаторія обслуговує 1109 чоловік

З метою реалізації в районі проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо покращення якості надання медичних послуг населенню, 26 листопада заступником голови районної державної адміністрації Наталією Урбанською, спільно з головними лікарями комунальних закладів «Високопільська центральна районна лікарня», «Високопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Павлом Литвином та Наталією Корнієнко здійснено виїзд до Потьомкинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Заступник голови районної державної адміністрації Наталія Урбанська ознайомилась з роботою закладу. Потьомкинська лікарська амбулаторія повноцінно запрацювала в листопаді поточного року у складі завідувача амбулаторії, фельдшера, медичної сестри, молодшої медичної сестри. Амбулаторія обслуговує 1109 чоловік, з них 209 дітей, що проживають в селах: Потьомкине, Новововзнесенське, Костирка, Добрянка. За час роботи на прийомі у лікаря побувало близько 170 осіб. Амбулаторія забезпечена медикаментами для надання невідкладної допомоги в повному обсязі.
Спілкуючись із завідувачем медичного закладу лікарем Андрієм Новіковим та пацієнтами амбулаторії, Наталія Урбанська зазначила: «Мета реформи охорони здоров’я – це покращення якості надання медичних послуг сільському населенню». Також вона обговорила шляхи вирішення проблемних питань.

Корисні посилання