У Високопільському районі проведено зустріч керівництва району з ветеранами війни та праці

09.12.2013 22:24:00

На виконання соціальних ініціатив Президента України у Високопільському районі проведено зустріч керівництва району з ветеранами війни та праці

На виконання соціальних ініціатив Президента України, за ініціативи Високопільської районної «Організації ветеранів України», проведено зустріч керівництва району з ветеранами війни та праці за участю представників соціальних служб, які надають пільги ветеранам згідно чинного законодавства. 
На початку зібрання  заступник голови районної державної адміністрації Наталія Урбанська привітала присутніх з Днем Збройних Сил України, висловила слова  вдячності ветеранам та зазначила: «Президент України визначив основним пріоритетом соціальної політики нашої країни турботу про ветеранів, забезпечення  соціальних стандартів».
Голова районної ветеранської організації Галина Денисенко вручила кращим волонтерам Фаїні Боровській та Віктору Зубу  Почесні грамоти Організації ветеранів України.
Заступник голови районної ветеранської організації Валентина Фурсенко відзначила кращих волонтерів району подяками та подарунками. В ході зустрічі обговорено питання пенсійного законодавства, соціального захисту, транспортного та медичного обслуговування ветеранів району. На завершення заходу пролунали українські пісні у виконанні ансамблю «Берегиня» районного Будинку культури.

Корисні посилання