У Високопільському районі реалізували проект соціально-економічного розвитку територій

03.12.2013 16:15:00

З метою реалізації нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» започатковано проект для проведення робіт з капітального ремонту закладів бюджетної сфери

З метою реалізації нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» започатковано проект для проведення робіт з капітального ремонту закладів бюджетної сфери. Головою обласної державної адміністрації Миколою Костяком видано розпорядження від 27 серпня 2013 року №553 «Про організацію виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 липня 2013 року №472-р». 
За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій забезпечено фінансування робіт з капітального ремонту установ бюджетної сфери Високопільського району в сумі 324,5 тис. грн, у тому числі 6,3 тис. грн – на умовах спів фінансування з бюджету району. З 8 по 14 листопада 2013 року в КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та КЗ «Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» було замінено 45 вікон. Класні кімнати враз наповнились теплом, світлом і затишком.
Директори та педагогічні колективи КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та КЗ «Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів», учнівська та батьківська громадськість висловлюють щирі слова вдячності всім, хто долучився до справи.

Корисні посилання