У Високопільському районі серед дітей з обмеженими можливостями проведено захід «Творимо світ своїми руками»

06.12.2013 19:07:00

В рамках відзначення в районі Міжнародного Дня інвалідів, на виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України!», 03 грудня проведено районний захід «Творимо світ своїми руками» з дітьми що мають обмежені можливості на базі комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»

В рамках відзначення в районі Міжнародного Дня інвалідів, на виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України!», 03 грудня проведено районний захід «Творимо світ своїми руками» з дітьми що мають обмежені можливості на базі комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості». 
Відкриваючи захід, заступник голови районної державної адміністрації Наталя Урбанська зазначила, що «Такі зустрічі стали традиційними і саме в руках дітей творення їхнього світу захоплень». Учасники здійснили екскурсію по закладу, ознайомилися з творчістю вихованців, мали можливість реалізувати свої здібності в творчих майстернях та своїми руками створити, літаки з пенопласту, картини з природного матеріалу і бісеру, вироби з пластеліну на склі, які залишилися дітям  на згадку.
 
На завершення зустрічі, в дружньому колі, всі присутні взялися за руки. Діти  відчули тепло рук і посміхнувшись один одному погодилися, як добре, бути в цьому світі.  

Корисні посилання