У Високопільському районі приділяють особливу увагу розвитку громадянського суспільства

18.11.2013 20:15:00

12 листопада в рамках заходів з реалізації завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики в районній державній адміністрації проведено спільне засідання громадської та молодіжної рад

12 листопада в рамках заходів з реалізації завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики в районній державній адміністрації проведено спільне засідання громадської та молодіжної рад під головуванням голови громадської ради Наталії Гончаренко та голови молодіжної ради Тетяни Чередніченко. У роботі рад взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Кучерук, завідувач сектора молоді та спорту районної державної адміністрації Вікторія Коперко, завідувач сектора з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації Галина Босюк, головний лікар КЗ «Високопільська центральна районна лікарня» Павло Литвин. 
Відкриваючи засідання Віталій Кучерук зазначив, що: «Президент України приділяє значну увагу розвитку громадянського суспільства та налагодженню соціального партнерства. Відповідні питання постійно знаходять своє відображення у численних ініціативах Глави держави, спрямованих на залучення громадськості до управлінського процесу».
У ході засідання Галина Босюк детально проаналізувала виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідома громадськість та відкрита влада» на період до 2015 року». Відповідно до заходів Програми розроблено з урахуванням пропозицій інститутів громадянського суспільства та затверджено районний план проведення консультацій з громадськістю на 2013 рік. Станом на 12 листопада винесено на обговорення 30 питань (проектів, рішень), що стосуються суспільно-економічного розвитку району, реалізації прав і свобод громадян.
Про виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» в частині «Реформа медичного обслуговування» доповіла головний лікар КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Корнієнко. У ході запровадження реформи в районі функціонує КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», створено КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги», до якого входять 7 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та збережено 17 ФАПів.
 
Обговорено пропозиції подані радами до районного плану заходів з підготовки та відзначення 70-річчя утворення Херсонської області та на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові України. 
На завершення Віталій Кучерук наголосив на важливості подальшої роботи з реалізації завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства, залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Корисні посилання