У Високопільському районі збільшили мережу гуртків

25.11.2013 16:15:00

У рамках збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» у листопаді проведено засідання «круглого столу» на тему: «Кожній дитині – можливості для розвитку творчих здібностей»

У рамках збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» у листопаді проведено засідання «круглого столу» на тему: «Кожній дитині – можливості для розвитку творчих здібностей». 
Заступник голови районної державної адміністрації Наталія Урбанська під час «круглого столу» підкреслила, що з метою задоволення освітньо-культурних потреб, творчої самореалізації дітей в позашкільних навчальних закладах та закладах культури в 2013/2014 навчальному році збільшено мережу гуртків, що дало можливість охопити 75% сільських учнів позашкільною роботою. Це є позитивним прикладом виконання в районі завдань Президента України щодо необхідності залучення більшої кількості дітей до гурткової роботи.
Також на засіданні Наталія Урбанська зазначила: «Забезпечення збереження, удосконалення мережі позашкільних навчальних закладів та виявлення обдарованих дітей у нашому районі це пріоритетні завдання, що ставить Глава держави перед владою». Пленарна частина розпочалася з перегляду матеріалів презентації «Позашкільна робота – складова частина додаткової освіти». У ході засідання обговорено актуальні питання позашкілля та презентовано досвід роботи комунальних закладів.
 
У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Наталія Урбанська, працівники відділу освіти районної державної адміністрації, директори позашкільних закладів, керівники гурткової роботи.

Корисні посилання