В Херсонській області тривають масштабні військові навчання – ОТУ «Південь»

26.02.2016 09:43:19
В Херсонській області тривають масштабні військові навчання – ОТУ «Південь»

На цьому тижні в Херсонській області проводяться масштабні військові навчання. Цього разу вдосконалює свої навички 60 окрема механізована бригада.

Ця бригада, хоч і була створена не дуже давно, але вже являє собою потужне військове угруповання. Більшість військовослужбовців вже пройшли загартування бойовими діями на Сході України. Та й власне, навчання не дуже поступаються війні у своїй інтенсивності, хиба що у відповідь в українських бійців не летять смертоносні «гуманітарні подарунки» російського воєнторгу.

Війна на Донбасі обумовлює вдосконалювати програму навчань – тому тепер командири відпрацьовують не лише стрільбу або управління підрозділами, а й евакуацію поранених бійців, або пошкодженої техніки. Досвід, здобутий в АТО інколи ціною життя, не пропадає даром.

Навчання_6Змінюється і оснащення, поступово до військових надходять більш сучасні засоби зв’язку і нова стрілецька зброя, модернізується техніка. Наприклад, «боги війни» зараз опановують оновлену самохідну артилерійську установку. Завдяки комп’ютерній частині розрахунки, необхідні для ведення стрільби виконуються майже миттєво та виключають можливі помилки через «людський фактор». Тому тепер вони здатні працювати значно швидше та з підвищеною точністю. Сподіваємось, що в цьому переконаються лише навчальні мішені.Навчання_4

Після завершення чергового тренування підрозділи бригади в складі оперативно-тактичного угруповання «Південь» роз’їдуться у визначені райони та встануть на захисті Херсонщини. «Ми тут, щоб не допустити повторення жахів Донбасу», каже командир бригади полковник Мельник. «Жодні солодкі обіцянки не варті приходу в наш дім війни. Добре, що херсонці це розуміють».

Прес-служба оперативно-тактичного угрупування «Південь»

Корисні посилання