Вадим Гараненко провів позачергове засідання колегії райдержадміністрації

21.12.2019 07:09:04
Вадим Гараненко провів позачергове засідання колегії райдержадміністрації

18 грудня голова районної державної адміністрації Вадим Гараненко провів позачергове засідання колегії райдержадміністрації.

Перед початком засідання колегії, за дорученням президії Херсонської обласної ради організації ветеранів України, почесному ветерану України, голові районної ради ветеранів війни та праці Роману Клочанюку за багаторічну плідну роботу по соціальному захисту ветеранів, пенсіонерів, вагомий внесок в розвиток ветеранського та волонтерського руху очільник району вручив Грамоту та наголосив на подальшій співпраці та всілякій підтримці ветеранів в розбудові ветеранського руху та діяльності по соціальному і правовому захисту людей старшого покоління.

На порядок денний колегії виносилося одне питання «Про проєкт  змін до  показників районного бюджету на 2019 рік», за яким доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Найда.

 Зокрема ознайомила членів колегії з сумою додаткового обсягу дотації з обласного бюджету за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету та сумою додаткового обсягу субвенції з обласного бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров'я за рахунок коштів медичної субвенції. Поінформувала про зменшення обсягу доходів загального фонду районного бюджету на 2019 рік, передбаченого за рахунок субвенції з обласного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

Підсумовуючи сказане доповідачкою голова райдержадміністрації окреслив коло тих фінансових невирішених проблемах, що існують в галузях.

Керівник району висловив сподівання на вирішення проблемних питань та запропонував колегіально схвалити проект змін до показників районного бюджету на 2019 рік та винести на розгляд сесії районної ради.

Корисні посилання