Великі Копані - на 77 причин для виїзду менше

11.09.2019 12:57:47
Великі Копані - на 77 причин для виїзду менше

У селі Великі Копані 11 вересня розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг, загальна вартість будівництва якого складає понад 1,8 млн грн.

Жителям Великокопанівської ОТГ більше не потрібно виїжджати до райцентру щоб отримати адміністративні послуги, які стосуються реєстрації місця проживання, нерухомості, бізнесу, а також земельних питань. Цей центр є першим в області, де надаються послуги соціального характеру за проектом Міністерства соціальної політики «Прозорий офіс». Разом з ними загальна кількість послуг ЦНАП складає 77.

«Важливу роль у реалізації цього проекту відіграла підтримка світових фондів у розвитку надання якісних адміністративних послуг на місцях» - відзначила Голова Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади Валентина Костенко.

У ЦНАПІ планується створити 9 робочих місць, є місце для виїзного прийому громадян службами такими, як пенсійний фонд, центр зайнятості, соціальний захист та ін.

«Ми працюємо над тим, щоб фокусувати всі перспективні плани розвитку області на потреби людей. Центри надання адміністративних послуг - це інструменти для того, щоб влада, органи місцевого самоврядування і об’єднані територіальні громади могли більше робити для людей. Це приклад для інших громад рухатись вперед і розвивати область. Облдержадміністрація буде сприяти розвитку об’єднаних територіальних громад, адже наша область має стати найкращою», - наголосив очільник області Юрій Гусєв.

 Корисні посилання