Великолепетиські держслужбовці у ХІІ Спартакіаді зайняли 7 загальнокомандне місце

27.05.2013 16:10:00

За результатами усіх видів змагань у ХІІ Спартакіаді серед збірних команд державних службовців Херсонської області великолепетиські спортсмени-держслужбовці зайняли 7 загальнокомандне місце

За результатами усіх видів змагань у ХІІ Спартакіаді серед збірних команд державних службовців Херсонської області, яка відбулась 24-26 травня 2013 року у смт Лазурне Скадовського району, великолепетиські спортсмени-держслужбовці зайняли 7 загальнокомандне місце, продемонструвавши високий рівень фізичної підготовки та спортивного азарту.
На урочистому відкритті заходу були присутні почесні гості: заступник голови обласної державної адміністрації Ярошевський Володимир, в.о. начальника управління державної служби Головного управління держслужби в Херсонській області Гудим Ірина, голова обласної організації профспілки працівників державних установ Татаринова Людмила, голова Херсонської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Маломуж Олександр.
У змаганнях брали участь 23 команди з різних регіонів Херсонщини, серед них і збірна команда державних службовців Великолепетиського району, до складу якої увійшли 19 осіб. Свої сили та вміння демонстрували у п’яти видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки. 
Серед жінок почесне друге місце з настільного тенісу зайняла головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Ольга Тонюк. У грі серед чоловіків перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко у наполегливій боротьбі показав високий рівень та зайняв 7 місце, за підсумками загальнокомандного заліку з настільного тенісу Великолепетиський район отримав 2 місце.
Призові місця принесли гравці з шахів. У боротьбі серед жінок начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Тетяна Проценко за свою майстерність отримала срібну медаль, у командній грі з суддею Великолепетиського районного суду Віталієм Мамаєвим вони зайняли почесне призове третє місце. У грі з шашок загальнокомандне місце – 4.

Корисні посилання