Верхньорогачицькі діти отримають грошову компенсацію на придбання житла

03.10.2019 11:39:21
Верхньорогачицькі діти отримають грошову компенсацію на придбання житла

02 жовтня 2019 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Світлани Нестеренко відбулося засідання районної комісії з формування пропозицій у 2019 році стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Під час робочого засідання членами комісії було визначено дітей зі списку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають на квартирному обліку по Верхньорогачицькому району, для виплати грошової компенсації у 2019 році на придбання житла.

Так, згідно наданої інформації на розгляд членів комісії надійшло сім заяв від дітей даної категорії. Проте, право на отримання грошової компенсації на придбання житла, отримали двоє дітей, які перебували на першочерговому обліку, та яким в 2019 році виповнюється 23 роки.

 

Корисні посилання