Верхньорогачицька громада урочисто відзначила День Незалежності України

25.08.2021 13:05:54
Верхньорогачицька громада урочисто відзначила День Незалежності України

День Незалежності України – це найбільше національне свято. Адже Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням та найвагомішим надбанням, яке прагнули здобути не одне покоління українців.

Тож, з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України у Верхньорогачицькій громаді відбулись урочистості, святковий концерт та дискотека на площі біля центрального будинку культури. Вшанували цього дня і пам'ять Великого Генія Українського народу – Тараса Шевченка.

Участь у заходах взяли Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, заступник селищного голови Дмитро Безрідний, депутат обласної ради Михайло Романій, депутати районної та селищної рад, мешканці та гості громади.

З вітальним словом перед громадою виступили Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун та депутат Херсонської обласної ради Михайло Романій.

«У цей святковий день, перш за все, бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку в родинах, а також – єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України! Пам’ятайте, що всі знакові події та реальність творять люди, які живуть на цій благодатній землі! Це кожен із нас – частинка єдиної та Незалежної країни! Слава Україні!», – привітала зі святом Світлана Коротун.

Далі, традиційно, приємним моментом урочистостей стало нагородження верхньорогачан, які за роки Незалежності країни досягли вагомих результатів у професійній діяльності, активній громадській позиції заради втілення змін на розквіт громади та країни!

Продовжилось свято патріотичним концертом, де глядачів радували своїми виступами артисти центрального та сільських будинків культури й клубів, аматори народного мистецтва та наймолодші учасники заходу – вихованці селищного дитячого садка «Берізка».

Завершилося святкування Дня народження країни частуванням усіх присутніх ювілейним тортом та морозивом, якими могли поласувати всі охочі.

Корисні посилання