Весна починається з книги

22.03.2016 10:04:59
Весна починається з книги

18 березня 2016 року –  день тріумфу весни і пізнання! Саме в цей день у міській універсальній бібліотеці відділу культури Каховської міської ради відбувся ІІ міський етап конкурсу  «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини» – 2016.

16 учнів – конкурсантів з загальноосвітніх закладів міста, презентували улюблені твори сучасних українських авторів. У цьому році в конкурсі не брали участь учні 8-х класів, але напруженість змагання не стала меншою, і кожен з учнів 6 -7 класів прагнув довести, що саме він гідний називатися “найкращим читачем міста”.

Конкурсантів прийшли підтримати учні ЗОШ № 4, троє неймовірно милих братів, – Данило, Дмитро і Михайло Наумчики, які потішили всіх веселими гуморесками Павла Глазового про читання та навчання. На такій приємній ноті і розпочалася конкурсна програма. Під час свого міні-виступу, кожен учасник розкрив власне бачення улюбленої книги,  свій артистизм, оригінальність, креативність. Всі учасники були неповторними і творчими. Але виступи деяких з них особливо  вразили своєю яскравістю і неординарністю. Хоменко Ярослав – учень 7 класу СЗОШ № 2, з інноваційною оригінальністю змалював нам свого нео – Шевченка, який напевно буде жити вічно, якщо кожного разу його образ оновлюється і вписується в контекст нового часу, а відтак не старіє. Вдалі слова, музичний супровід та нестандартна форма подачі інформації зробили виступ Ярослава справді незабутнім.

Також усіх вразив виступ учня 6-А класу ЗОШ № 4 – Пільщикова Владислава, який викликав у всіх присутніх приємне здивування своєю акторською грою та знаннями.  Його  постановка  визнана однією з кращих і Владислав  став лауреатом конкурсу. Але ми впевнені, що наступний рік стане для нього переможним!

Дуже вразив виступ  Слюсар Богдани, учениці 7-А класу ЗОШ № 3, яка виступила в ролі головної героїні книги О. Єсаулова «Чорні археологи».
Після запеклої творчої битви, переможці все ж були визначені. Ними  стали: учень 6-А класу ЗОШ № 4 – Супрун Тимофій та учениця 7 класу НВК «Каховська гімназія» – Волощук Ангеліна. Тимофій презентував І книгу часової саги Наталії Щерби – «Часодії. Часовий ключ». Його стислий, але змістовний виступ з ліричним відступом,  був гідною презентацією цієї суперсучасної книги. Волощук Ангеліна презентувала Книгу Дари Корній «Зворотній бік темряви»  інноваційно – у вигляді інтерв’ю з письменницею. Вона була дуже переконлива у ролі журналістки і ставила глибокі і цікаві запитання, отримуючи на них не менш оригінальні відповіді.

Лауреати конкурсу отримали подарунки та дипломи. Тепер переможці будуть активно готуватися, щоб гідно представити наше місто на обласному етапі. Нам залишається ж побажати їм творчої наснаги і впевненості в собі.

Корисні посилання