Виїзд робочої групи до Чорноморської сільської ради

15.08.2018 11:28:56
Виїзд робочої групи до Чорноморської сільської ради

14 серпня 2018 року на чолі з головою Голопристанської районної державної адміністрації Тетяною Гасаненко був здійснений виїзд робочої групи до Чорноморської сільської ради.

Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб виступили перед громадою відповідно до своєї компетенції та надали методичну допомогу.

В процесі обговорення виникали запитання, на які були надані змістовні відповіді.

Начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Галина Козакова, наголосила на необхідності укладання декларації з лікарем первинної ланки медичної допомоги. Розповіла присутнім, які документи необхідно подавати для оформлення субсидій, та які категорії осіб, відповідно до останніх змін у законодавстві не мають права на оформлення субсидій.

Військовий комісар Голопристанського районного військового комісаріату Олександр Лукомець, ознайомив присутніх про умови проходження військової служби за контрактом, про важливість проведення роботи серед населення, з метою своєчасної організації та проведення осіннього призову.

Також наголосив, що з 03 по 12 вересня 2018 року будуть проводитись навчальні збори 195-го батальйону територіальної оборони на території закладів м.Скадовськ, а саме: “Ірбіс” та “Веселка”, з Чорноморської сільської ради в навчанні повинні прийняти участь п’ять чоловік.

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірина Писарєва розповіла присутнім про сутність переваги патронату над дитиною як комплексною послугою, що передбачає тимчасовий догляд виховання та реабілітацію дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною її батьками складних життєвих обставин. Також, довела до відома присутніх, що до досягнення дитиною 18 років, відповідальність за неї несуть її батьки. Відповідно до законодавства України, дитина не повинна перебувати сама у розважальних закладах пізніше 22 години влітку, а взимку не пізніше 21години.

Виконуючий обов’язки начальника відділу житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, архітектури та містобудування Голопристанської районної державної адміністрації Руслан Жигадло наголосив на забороні утворення стихійних сміттєзвалищ та необхідності створення очисних споруд. Також, повідомив присутніх про необхідність дотримання протипожежних умов при роботі на полі.

Начальник Голопристанського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України Херсонської області Микола Науменко, звернув увагу присутніх на те, що послугами Пенсійного фонду можна користуватись через реєстрацію в Інтернеті та системі СМС-інформування Пенсійного фонду.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Олександр Бурлаков ознайомив присутніх з правилами надання дотації за молодняк на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого, в установленому порядку, молодняка великої рогатої худоби до 13-ти місячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб.

Директор Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Ірина Зленко, проінформувала присутніх про надання послуг міськрайонним центром. Також зазначила, що всім безробітнім будуть пропонувати укласти контракт на проходження військової служби.

Після обговорення, мешканці Чорноморської сільської ради мали можливість особисто поспілкуватись та задати питання кожному члену робочої групи.

Корисні посилання