Виїзд робочої групи до Новософіївської сільської ради

03.08.2018 13:26:52
Виїзд робочої групи до Новософіївської сільської ради

02 серпня поточного року на чолі з головою Голопристанської районної державної адміністрації Тетяною Гасаненко був здійснений виїзд робочої групи до Новософіївської сільської ради.

Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб виступили перед громадою відповідно до своєї компетенції та надали методичну допомогу.В процесі обговорення виникали запитання, на які були надані змістовні відповіді.

Виконуюча обов'язки головного лікаря Комунального підприємства "Голопристанський центр первинно-медичної санітарної допомоги" Тетяна Нестьоркіна, наголосила на необхідності укладання декларації з лікарем первинної ланки медичної допомоги та проходження обов'язкового флюорографічного огляду.

Заступник військового комісара Голопристанського районного військового комісаріату Володимир Вергун, ознайомив присутніх про умови проходження військової служби за контрактом.

Начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Анастасія Мальцева, звернула увагу на те, що з 01 травня 2018 року постановою Кабінету Міністрів № 329 прийнято зміни до порядку призначення житлових субсидій.

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірина Писарєва розповіла присутнім про сутність переваги патронату над дитиною як комплексною послугою що передбачає тимчасовий догляд виховання та реабілітацію дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною її батьками складних життєвих обставин.

Начальник Голопристанського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України Херсонської області Микола Науменко, звернув увагу присутніх на те що послугами Пенсійного фонду можна користуватись через реєстрацію в інтернеті та системі СМС-інформування Пенсійного фонду.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Олександр Бурлаков ознайомив присутніх про надання дотації за молодняк на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого, в установленому порядку, молодняка великої рогатої худоби до 13-ти місячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб.

Директор Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Ірина Зленко, проінформувала присутніх про надання послуг міськрайонним центром.

Інспектор Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління національної поліції у Херсонській області Сергій Слудчик провів консультації щодо громадського порядку.

Найболючішим питанням залишається організація проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу освіти Новософіївського закладу загальної середньої освіти.

Після обговорення, мешканці Новософіївської сільської ради мали можливість особисто поспілкуватись та задати питання кожному члену робочої групи.

Корисні посилання