Виїзна акція центру зайнятості

18.07.2019 13:36:08
Виїзна акція центру зайнятості

Нещодавно фахівці Великоолександрівської районної філії Херсонського ОЦЗ провели виїзний захід для населення Давидовобрідської сільської ради.

Мета заходу – інформування населення про послуги  служби зайнятості,  ознайомлення з актуальними вакансіями, ринком праці регіону, допомога в  професійному самовизначенні.

Директором районної філії Максимом Дециком проведена робоча зустріч з головою Давидовобрідської сільської ради Віктором Донієм щодо перспектив економічного розвитку села, створення нових робочих місць та співпраці з службою зайнятості з питань організації громадських робіт.

Спеціаліст з профорієнтації  Катерина Федорова надала присутнім інформацію про соціальні послугами служби зайнятості, пошук підходящої роботи, професійне навчання за сприянням служби зайнятості, сприяння у відкритті власної справи, участь у громадських та  інших роботах тимчасового характеру.

Для жителів села за допомогою технічних засобів  проведена презентація навчального закладу державної служби зайнятості, для підвищення поінформованості щодо можливості отримання професії  у Херсонському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, підвищення престижу  актуальних на ринку праці професій, а саме: бармен, касир торгівельного залу, овочівник, офіціант, плодоовочівник, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, швачка. Учасників заходу ознайомлено з графіком відкриття навчальних груп, матеріальним та технічним оснащенням ЦПТО ДСЗ.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Людмила Славінська надала інформацію про роботодавців нашого регіону та актуальні вакансії на ринку праці, а саме: ТОВ «Прибережний», ДП СОК «Гілея», ПБП «Парітет», ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат»  з наведенням прикладів колишніх безробітних, які там працюють.

Громадянам під час виїзного заходу було надано роздатковий матеріал та запропоновано відвідати Великоолександрівську районну філію для більш детального консультування з профорієнтаційного самовизначення  та пошуку і підбору підходящої роботи, також ознайомлено з єдиним електронним резервом, а саме: «Резерв банку шукачів роботи» та «Кадровий резерв майбутніх професіоналів».

У заході взяло участь 20 осіб, із них 8 осіб заповнили анкету кадрового потенціалу.

Корисні посилання