Виділено приміщення для людей без постійного місця проживання

12.04.2020 07:48:47
Виділено приміщення для людей без постійного місця проживання

Увага всього світу сьогодні прикута до щоденних зведень новин, де поряд з інформацією про чергові заходи зі встановлення жорсткішого карантину ми з жахом спостерігаємо за зміною даних статистики: кількість заражених, видужалих, померлих... І, на жаль, поки ці цифри не вселяють оптимізму.
Коронакриза зачепила всі верстви населення, серед нас є люди, життя яких це постійне випробування.
З тих чи інших причин вони опинились на вулиці. Це питання давно потребувало вирішення.
 Врешті-решт, спільними зусиллями Херсонської обласної державної адміністрації , депутатського корпусу, громадськими організаціями виділено приміщення для людей без постійного місця проживання. 
 Директор департаменту соціального розвитку ХОДА Наталія Чорненька спільно з представниками  обласною держпродспоживслужбою відвідали Херсонський обласний центр реінтеграції бездомних та звільнених осіб «Надія». Наразі в центрі перебуває 18 осіб.
Керівник центру «Надія» Валентин Лапицький,  робить все можливе для психологічного та соціального супроводу. Потрібно ще  прикласти більше зусиль, щоб покращити умови перебування. За словами Валентина, такими заходами можна запобігти поширенню захворювання, бездомні не стануть переносниками інфекції, у них буде їжа і можливість отримання медичної допомоги. 
 Директор департаменту передала засоби захисту (маски, рукавички,інформаційні листівки).  За підтримки  Єдиного антикризового штабу ,в понеділок в центр  будуть доставлені продукти та засоби гігієни. 
 

Корисні посилання