Зустріч з громадськістю на тему: «Виробництво продукції олійно-жирової галузі: проблемні питання та перспективи розвитку»

15.11.2016 10:32:57

17 листопада 2016 року об 11-00 годині в рамках проведення урочистих заходів з нагоди святкування в області Дня працівників сільського господарства відбудеться зустріч з громадськістю на тему: «Виробництво продукції олійно-жирової галузі: проблемні питання та перспективи розвитку».

Організаторами заходу виступає Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Під час заходу планується обговорення стратегічних напрямків розвитку олійно-жирової галузі області на наступний рік, проблем та перспектив діяльності олійно-жирових підприємств.

До участі у заході запрошуються представники підприємств харчової та переробної промисловості, керівники сільгосппідприємств різних форм власності та громадських організацій сільгосптоваровиробників.

Місце проведення заходу: м.Херсон, вул. Театральна, 7, приміщення Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактних осіб:

 – Степанова Маргарита Михайлівна – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, тел.: (0552) 42 27 48.

Корисні посилання