Відбулась нарада щодо суспільно-політичної ситуації в Каланчацькому районі

14.12.2015 11:03:06
Відбулась нарада щодо суспільно-політичної ситуації в Каланчацькому районі

10 грудня 2015 року відбулась чергова нарада при голові районної державної адміністрації Ганні Загорулько щодо суспільно-політичної ситуації в Каланчацькому районі за участю Юрія Кулика, начальника Чаплинського міжрайонного відділу управління СБУ в Херсонській області, Станіслава Білоущенка, керівника Чаплинського зонального відділу Військової служби правопорядку (далі – ВСП) Збройних Сил України, сільських, селищних голів та прикордонників.

Під час наради Станіслав Білоущенко повідомив, що з 01 грудня 2015 року розпочав діяти Чаплинський зональний відділ ВСП, який призначений для забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України у місцях дислокації військових частин, установах, військових містечках, на вулицях і в громадських місцях; для запобігання злочинам, іншим правопорушенням у Збройних Силах України, їх розкриття і припинення; для захисту майна Збройних Сил України від розкрадання та інших протиправних посягань, а так само для участі у протидії диверсійним проявам і терористичним актам на військових об’єктах.

На сьогодні головна проблема, над якою працюють працівники Чаплинського зонального відділу ВСП, – боротьба з вживанням алкогольних напоїв військовослужбовцями Збройних Сил України. Зокрема, працівники цієї служби ознайомлюють заклади громадського харчування та підприємців із рішеннями органів місцевого самоврядування про заборону продажу алкоголю людям у військовій формі. У разі не виконання цього рішення ВСП має право покарати власника закладу шляхом накладання штрафу або, навіть, позбавлення ліцензії.

Додав, що на Херсонщині також діє військова автомобільна інспекція, яка розташована в смт Чаплинка Херсонської області, та розглядає порушення, вчинені водіями транспортних засобів Збройних Сил України.

По завершенню наради акцентовано увагу на тому, що у разі виникнення будь-яких порушень громадського спокою на території Каланчацького району з боку військових Збройних Сил України очільники району та територіальних громад повинні звертатися безпосередньо до Чаплинського зонального відділу ВСП Збройних Сил України.

Корисні посилання