Відбулась нарада з керівниками відділу освіти та навчальних закладів за участю представника прокуратури

19.10.2016 15:25:13
Відбулась нарада з керівниками відділу освіти та навчальних закладів за участю представника прокуратури

18 жовтня 2016 року відбулася нарада у форматі діалогу з питань неприпустимості вчинення корупційних діянь та запровадження профілактичних заходів протидії хабарництву в навчальних закладах Іванівського району за участі першого заступника голови районної державної адміністрації С.Л.Довбні, прокурора Каховської місцевої прокуратури Ж.М.Дітьковської, в.о. начальника Іванівського відділення Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області І.В.Кузьменка, керівника апарату райдержадміністрації Ю.П.Кривчик, начальника відділу освіти райдержадміністрації Шикуленко Л.І., керівниками навчальних закладів району.

Ж.М.Дітьковська у ході зустрічі зазначила, що органи прокуратури налаштовані на відкритий діалог з керівниками навчальних закладів стосовно недопущення вчинення корупційних діянь та готові постійно надавати практичну допомогу з протидії хабарництву.

Під час наради керівниками навчальних закладів району було задано ряд питань, на які представники правоохоронних органів та органів прокуратури дали відповіді.

Корисні посилання