Відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини

22.08.2016 15:34:11
Відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року,  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти області, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

Так, сьогодні, 22 серпня, у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.Куліша відбулась серпнева конференція педагогічних працівників «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти у 2015/16 навчальному році та завдання на 2016/17 навчальний рік, спрямовані на забезпечення функціонування та розвиток освіти в області».

У роботі конференції взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, народний депутат України Олександр Співаковський, заступник Міністра освіти та науки Володимир Ковтунець, начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Євген Криницький, керівники структурних підрозділів обласної адміністрації, представники районних профспілок, керівники районних відділів освіти, педагогічні працівники, керівники вищих навчальних закладів та інші.

20160822_111635

Валентина Січова розпочала свій виступ із привітання з новим навчальним роком, наголосив, що влада намагається і буде створювати комфортні умови для роботи учителя, а учитель повинен створити всі умови для навчання і виховання учнів.

«Вчитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми. Ви, педагоги, формуєте майбутнє, від вас залежить патріотичність нашого покоління. І напередодні навчального року я закликаю вас стати творцями нашого майбутнього, стати співавторами нашої освітянської реформи і тоді вона буде такою, як треба. Через шлях пошуку, помилок, але це буде спільна праця. Ваше вчительське щастя багато в чому залежить від того, а чи щасливі ваші випускники, бо в кожного з них ви вкладаєте частинку себе. Саме це зобов’язує вас буди найбільш прогресивними, ніж решта суспільства», – зазначила у своєму виступі Валентина Січова та вручила кращим педагогам області почесні грамоти голови облдержадміністрації.

20160822_112317

Пленарна частина розпочалася розширеною доповіддю Євгена Криницького, який проаналізував результати діяльності відділу освіти та навчальних закладів області щодо надання якісних освітніх послуг, зосередив увагу присутніх  на аналізі виконання заходів, спрямованих на  реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі, та привітав педагогів з початком нового навчального року.

20160822_112442

Корисні посилання