Відбулась виїзна колегія відділу освіти, молоді та спорту Каховської райдержадміністрації

07.11.2016 20:15:48
Відбулась виїзна колегія відділу освіти, молоді та спорту Каховської райдержадміністрації

4 листопада 2016 року на базі Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – дошкільного навчального закладу № 1, у сучасному інтерактивному кабінеті, пройшла виїзна колегія відділу освіти, молоді та спорту Каховської райдержадміністрації за участю в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Жанни Василенко, директорів навчальних закладів району та керівників позашкільних навчальних закладів. Розпочалася колегія екскурсією по школі, під час якої були показані сучасні стенди, авторська виставка двох учениць-художниць, виставка декоративного-прикладного мистецтва, та виступом-привітанням учнів школи.

На засіданні розглянуто такі питання:

  • Про виконання Положення про ЗНЗ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 778, у частині організації навчально-виховного процесу.

З доповіддю виступила Жанна Василенко, в.о начальника відділу освіти, молоді та спорту, яка зазначила, що при організації навчально-виховного процесу керівникам загальноосвітніх навчальних закладів необхідно неухильно керуватися Положенням про загальноосвітній навчальний заклад та власним Статутом. Співдоповідачами були Лілія Жак, директор Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ № 1, та Маргарита Яцун, заступник директора з навчальної роботи Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ № 1. Керівники навчального закладу продемонстрували звіт-презентацію в оригінальній віршованій формі та поділилися досвідом управлінської діяльності щодо організації навчально-виховного процесу.

  • Про стан організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району.

З даного питання виступила Світлана Старостенко, директор КРКУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти», яка повідомила про стан організації безоплатного харчування дітей пільгових категорій, виконання норм харчування, дотримання нормативно-правових документів та вимог санітарного законодавства щодо організації харчування у школах району.

  • Про виконання в навчальних закладах району заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини.

З повідомленням виступила Лариса Орещук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, яка вказала на стан забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, реалізації прав дітей на охорону здоров’я, освіту, соціальний захист і всебічний розвиток.

  • Про роботу відділу освіти, молоді та спорту по виконанню актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної, районної державних адміністрацій, роботу зі зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни за 9 місяців 2016 року.

З інформацією виступила Світлана Старостенко, директор КРКУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти», яка підкреслила, що діяльність відділу освіти, молоді та спорту спрямовувалася на своєчасне і якісне виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, розпоряджень і доручень голови обласної та районної державних адміністрацій, наказів та листів управління освіти і науки, комунального закладу «Херсонська академія неперервної освіти».

         По кожному з розглянутих питань прийнято конкретні рішення та поставлено відповідні завдання.

Корисні посилання