Відбулася чергова сесія районної ради

17.11.2016 16:10:55
Відбулася чергова сесія районної ради

Сьогодні в РБК ім.Фрунзе  відбудулася Х сесія районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь депутати районної та обласної ради,  керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів, голови місцевих громад, директори комунальних установ, представники преси та громадськості.

Засідання розпочалося із приємних моментів. Голова районної ради Тетяна Тертична привітала іменинників- депутата райради  Ніжеголенко Михайла Олександровича  та начальника управлінння Держгеокадастру у Каховському районі Херсонської області Галицького Івана Олександровича. Естафету перейняв керівник центру надання допомоги учасникам АТО при РДА Назарук Олександр Іванович, який висловив слова вдячності районній владі, депутатському корпусу, керівникам підприємств за підтримку волонтерського руху та надану допомогу військовослужбовцям та вручив подяки. Приємною новиною стала й  інформація Тетяни Тертичної про те, що за підсумками роботи по аграрному сектору Каховський район посів І місце в області і сьогодні на обласних урочистостях з нагоди відзначення професійного свята працівників сільського господарства представники району отримають заслужені нагороди. Користуючись нагодою голова райради запросила депутатів на районні урочистості, що відбудуться 25 листопада в РБК ім.. Фрунзе.

Традиційно перед початком засідання були заслухані депутатські звернення. На звернення Ніжеголенко Михайла Олександровича  щодо виділення йому приміщення для громадської приймальні в приміщенні Коробківського агро коледжу рекомендовано вирішити дане питання спільно із керівником навчального закладу та з головою сільської ради.

Порядком денним було передбачено розгляд 35-ти питань.

Тертитна Тетяна Станіславівна представила на розгляд депутатському корпусу і громадськості звіт голови районної ради з 17 листопада 2015 року по 16 листопада 2016  року зазначивши позитивні моменти і досягнення в роботі, відмітивши депутатську активність, визначивши основні пріоритетні завдання та напрямки на найближчий час. На останок доповіді Тетяна Станіславівна запевнила у тому що й надалі триматиме руку на  пульсі району і діятиме в інтересах громади та подякувала депутатам, органам виконавчої влади, місцевого самоврядування за підтримку та допомогу: «Я переконана- ми сильні і перейдемо через усі нинішні  випробування».

Начальник фінансового управління райдержадміністрації. Єремейчук Ірина Сергіївна прозвітувала про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та надала роз’яснення щодо внесення змін до головного фінансового документу які  викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету, скороченні виділених для району коштів та перерозподілі раніше виділених бюджетних призначень.

Доповідаючи з питання про виконання  програми економічного, соціального та культурного розвитку району за 9 місяців 2016 року голова райдержадміністрації Салтиков Валерій Миколайович визначив головну причину невиконання сільських бюджетів в недостатній роботі голів сільських рад щодо контролю надходжень до місцевого бюджету. Для усунення даної проблеми було запропоновано створити робочу групу.

Депутатському корпусу було представлено звіт про роботу Каховської  районної дитячо-юнацької  спортивної школи  « Колос». Директор районної ДЮСШ «Колос» Гурнаков Олексій Анатолійович у своїй доповіді зупинився на спортивних досягненнях, отриманих нагородах та висловив слова подяки районній владі, спонсорам та меценатам за підтримку. Озвучивши проблеми, з якими стикається у роботі директор установи отримав з боку районної влади настанову  і рекомендації можливих шляхів вирішення проблем.

На даному  засідання затверджено районну програму організації трудового суперництва серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності за підсумками сільськогосподарського року, внесено зміни до районних програм «Призовна дільниця», «Права дитини в дії» та поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки у зв’язку із збільшенням фінансових потреб.

На останок депутати розглянули організаційні питання та з метою приведення документів до вимог чинного законодавства затвердили у новій редакції та внесли зміни до положень та статутів комунальних установ.

 

Корисні посилання