Відбулася робоча зустріч щодо будівництва підстанції «Нова» в селі Каїрка

31.05.2016 09:01:30
Відбулася робоча зустріч щодо будівництва підстанції «Нова» в селі Каїрка

26 травня 2016 року, за участю голови Каланчацької районної державної адміністрації Ганни Загорулько, першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Онуце, голови районної ради Ігоря Замми, начальника Чаплинського РЕЗ і ЕМ Олександра Величка була проведена робоча зустріч з технічним директором ПАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» Володимиром Гетмановим. На порядку денному – питання будівництва підстанції «Нова» в селі Каїрка Каланчацького району.

Під час зустрічі В.Гетмановим було відзначено, що роботи з будівництва нової підстанції тривають згідно з визначеним графіком, готовність на сьогодні складає 98%, і 01 липня 2016 року зазначений об’єкт буде зданий в експлуатацію.

«Районною державною адміністрацією видано розпорядження голови щодо розроблення детального плану територій земельних ділянок площею 1,8523 га для будівництва ПС-150/35/10 кВ «Нова» та для будівництва лінії електропостачання напругою 35 кВ для видачі потужності від підстанції ПС-150/35/10 кВ і надано відповідні висновки відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації», – зазначила Г.Загорулько.

Разом з тим, продовжується робота по розробці містобудівної та землевпорядної документації для будівництва ВЛ-35 «Чабани».

Також було повідомлено, що на даний час тривають ремонтні роботи дорожнього покриття на ділянках доріг до с. Каїрка Каланчацького району, по якій перевозитимуть обладнання для нової підстанції.

Керівництво ПАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» висловило слова подяки щодо оперативного вирішення питань, пов’язаних з прийняттям управлінських рішень.

«У зв’язку з тим, що 26 лютого цього року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла рішення про схвалення змін до інвестиційної програми ПАТ «Херсонобленерго» на 2016 рік, це дасть змогу забезпечити стале енергопостачання споживачів Каланчацького району та вирішить питання зі зрошенням вже у цьому сезоні», – додав В. Гетманов.

 

Корисні посилання