Відбулася робоча зустріч з організації та проведення у районі ІХ Міжрегіонального фестивалю «Сонячні дзвони»

06.06.2016 16:06:18
Відбулася робоча зустріч з організації та проведення у районі  ІХ Міжрегіонального фестивалю «Сонячні дзвони»

В рамках робочої зустрічі, присвяченій проведенню у районі ІХ Міжрегіонального фестивалю духовно-патріотичної пісні «Сонячні дзвони», 02 червня 2016 року керівництвом та членами організаційного комітету фестивалю разом із представниками духовенства області та району було узгоджено основні організаційні моменти, внесено пропозиції.

Благочинний Каланчацького округу, протоієрей Михайло Кулина запропонував останній день фестивалю, день підведення підсумків та проведення гала-концерту розпочати з богослужіння біля каплиці Почаївської Божої Матері, що в селі Хорли. Враховуючи те, що фестиваль започаткований та щорічно проводиться в даному населеному пункті, а також беручи до уваги загальну тематику заходу, було б доцільно до його символіки додати зображення каплиці, як місцевого символу духовності.

Під час обговорення також надходили пропозиції щодо внесення змін до складу журі, послідовності концертних номерів, започаткування нагородження учасників фестивалю заохочувальними відзнаками тощо.

Секретар організаційного комітету фестивалю, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ірина Лапенко ознайомила присутніх із орієнтовно запланованими заходами.

Нагадуємо, що ІХ Міжрегіональний фестиваль духовно-патріотичної пісні «Сонячні дзвони» заплановано провести 3-5 серпня 2016 року в селі Хорли Каланчацького району Херсонської області. Загальною метою фестивалю є збереження, відродження та зростання духовності жителів та гостей району, примноження культурних традицій православ’я, виявлення нових напрямків сучасного виконавства. Фестиваль покликаний сприяти підвищенню виконавського та професійного рівня його учасників, зміцненню різносторонніх творчих, культурних і дружніх зв’язків.

Корисні посилання